Antistress Fest 2018 (6-7.10.18.)
Як же це було Антистресово!!! «Забити татухами рукава. Підстригтись як панк. Зібрати рюкзак. Гайнути десь до океану та одружитись. Або вийти заміж. Вже як вийде, не принципово. І так - до самої пенсії»…..

Певно, у багатьох виникали подібні думки у моменти, коли все дістало та просто хотілося чогось іншого.  Звучить це, звичайно, романтично! Та, ліпше не ламати «дрів», аби потім не виправляти прийняті під впливом психів* рішення. Але все ж нічого, головне, щоб такий настрій довго не засиджувався. І не мав ніякого впливу на нашу нервову систему. 

Саме для того, щоб «струсити» з себе усі печальки, апатії, хандру та стреси і не ламати дрів Антистрес Фест та POCHAYNA Event Hall провели захід, який посунув усі негаразди та поганий настрій на другий план! Місце, де гості змогли позбавитись від усілякого негативу завдяки фану, гумору та силі «стьобу»! Програма фестивалю включала різноманітні локації: Драйв, Релакс, Лекторій, Фудкорт та Ярмарок. На кожній з локацій діяли тематичні активності: від биття тарілок до медитацій, від консультацій психологів до джем-сейшин.

Антистрес Фест вигадав близько півсотні легальних та дієвих методів зняття стресу! Тут кожен мав змогу віднайти собі заняття для душі!