Celestial w/ Rebekah, Under Black Helmet (12.10.18.)
Дата: 12 жовтня 2018
Місце: Pochayna Event Hall, проспект Степана Бандери, 23
Лайн-ап: Rebekah (UK), Under Black Helmet (LT), Nastya Muravyova, 909Machine, Terawax, Recid, V.Gnatenko.
Захід на фейсбуці: facebook.com/events/665138507196368
Попередній продаж: concert.ua/ru/event/celestial-rebekah
Додатково: 
https://concert.ua/ru/event/celestial-rebekah
https://telegra.ph/Celestial-w-Rebekah-Under-Black-Helmet-10-10-2


Про артистів
 Rebekah - діджей зі світовим ім'ям, що входить в топ-1000 за версією авторитетного Resident Advisor. Вона володіє 20-річним досвідом творчості, вона є глобально відомою артисткою, родом з Бірмінгема (Велика Британія). Список лейблів, які випускали її релізи: CLR (лейбл належить Chris Liebing), Soma Quality Recordings (належить електронному дуету Slam), MORD (проект належить Bas Mooy). У 2017 вона видала свій альбом на Soma. Платівка під назвою Fear Paralysis має глибоку емоційну виразність і має автобіографічний характер.
 
 Under Black Helmet - сучасний ідол індастріал з Литви, хедлайнер таких вечірок, як Possession в Парижі. Він зумів швидко завоювати повагу серед флагманських лейблів Code Is Law і MORD, а його ім'я стоїть в одному ранзі з такими гігантами, як Dax J, Phase Fatale, Stanislav Tolkachev і Kobosil.
 
 Nastya Muravyova - зірка київської андеграундної сцени, надихає панк-роком, пост-панком і колдвейвом. Вона виконує класичну 4/4 техно, що інтегрує брейкбітом, EBM і електро.
 
 Recid - діджей і продюсер з Кропивницького, який виступав на вечірках СХЕМА, Brave Factory Festival і московських Monasterio, релізи якого виходили на французькому лейблі ARTS.
 
 Terawax - співзасновник ТЕХНОЛОГІЯ і ЕЛЕКТРОНІКА, вечірок, присвячених українській діджей-культурі.
 
 909Machine - безкомпромісний діджей з великим стажем, організатор СИГНАЛ і UNDER4M, був резидентом в Keller Bar і Cinema Club. Від нього очікується найважче і нікого не пощадить виступ.
 
 V.Gnatenko - учасник київського лейблу Progressive Future, пристрасно захоплений написанням музики і живими виступами. Автор музичного супроводу показу BEVZA на тижні моди в Нью-Йорку. V.Gnatenko буде відкривати захід, тому дуже рекомендуємо прийти раніше, щоб якомога краще налаштуватися на майбутню ніч.