Фінал IV конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone (21.09.18.)
21 вересня у просторі для заходів нового покоління POCHAYNA Event Hall відбулась масштабна fashion-подія осені: Фінал IV Конкурсу молодих дизайнерів одягу New Fashion Zone, Fashion Show і NFZ Market! 60 дизайнерів, 12 номінацій, Fashion Show колаборації, NFZ market молодих дизайнерів.

New Fashion Zone — це спільнота талановитих людей, де кожен може реалізувати себе і показати свої можливості! Простір став місцем зустрічі для тих, хто дійсно бажав вписати в історію моди імена українських дизайнерів поруч зі світовими брендами. 
Мета Конкурсу — реалізувати амбіції та бажання кожного учасника, продемонструвати ідеї творчого покоління експертам моди. В рамках Конкурсу організатори продемонстрували результати проекту Fashion Bureau, де молоді дизайнери показали свої колекції, відшиті в колаборації з великими виробниками одягу України.

Гості заходу змогли першими ознайомитися з новими лініями одягу молодих дизайнерів.
У цьому сезоні дизайнери Конкурсу New Fashion Zone брали участь в номінаціях: Men, Casual, Kids, Art, Business і Not for Models. 
За літо 2018 року було вже створено 3 тиражні колекції для різних брендів. У 2019 році очікується 2 конкурси в Україні та 2 конкурси за кордоном.