Rich Woman c Ким Кийосаки (4-5.10.18.)
Вперше в Україні, вперше в POCHAYNA Event Hall! Унікальний жіночий марафон тривалістю у 2 дні! з участю автора світового бестселера з фінансів для жінок — Кім Кійосакі!

3-4 жовтня 2018 світовий коуч поділився з учасниками та гостями унікальними практичними порадами на тему, як стати фінансово вільною та успішною жінкою, як керувати своїми грошима та як правильно їх інвестувати!
«Багата жінка»: мистецтво управління вашими грошима і життям.

Про що? «Головна мета нашого навчання - надихнути жінок на прийняття активних заходів і допомогти їм зрозуміти, що знайти фінансову незалежність не так важко, як здається на перший погляд. Це під силу кожній з вас. Потрібно тільки виділити час і дечому навчитися. Настав час взяти під контроль своє фінансове майбутнє ».


Довідка:
Сьогодні Кім відома в усьому світі як одна з найуспішніших підприємців. Вона охоче ділиться своїм досвідом з тисячами жінок. Її книги (як «Багата Жінка») швидко купують з книжкових полиць, а квитки на її виступи продаються в одну мить. Одна з найбільш популярних спікерів - Кім, не приховує той факт, що їй ніколи не подобалося підкорятися правилам, встановленими іншими людьми.