«Організатор заходів - Професія майбутнього. Міфи і секрети» (25.09.19.)
🎉 Ulichnaya eda, Білі ночі, Atlas Weekend, Казантип, Бомж паті. Чув про такі івенти?
А наші гості чули та мали змогу поринути в професію майбутнього з топовими практиками з Миру івентів на семінарі: «Організатор заходів: Професія майбутнього. Міфи та секрети»

Спікерами заходу стали:

1. Сергій Родінов. У сфері івентів вже більше 15 років і за цей період досяг чималих вершин.
На сьогодні є:
• Власником агентства "Rockets Event" на рахунку якого сотні комерційних заходів. Клієнтами бренду є: Pepsico, Shell, Watsons, OLX, Henkel, Bayer, OKKO, BIC і багато інших ⠀
• Автором і засновником "Академії Івент Менеджменту" ⠀
• Ведучим блогу для івенторів на YouTube-каналі "Event Rules" ⠀
• Спікером міжнародного форуму "Event Industry Forum 18-19" ⠀

2. Ганна Гром. Глава івент-відділу Rockets Event Agency. Лихо управляє будь-якими проектами. Спеціалізується на маркетингових івентах. Надихає кожного, хто зустрічається на її шляху.

3. Влад Фісун. Креативний лідер агентства motiva.one, резидент DJBuro, креативний директор Atlas Weekend 2018, головний редактор Playboy 2005-2010, співавтор серії вечірок БОМЖ паті.

4. Ірина Демешок. Уже четвертий сезон управляє проектом Ulichnaya Eda, як Операційний Директор. Спільно з командою створюють ідеальні вихідні для жителів і гостей столиці. У фестивальній індустрії з 2012 року. Почала свій шлях з фестивалю Kazantip, Учасник команди Z-Games, Gen Fest, Зимова країна на ВДНХ.

Сторінка заходу: http://project1613203.tilda.ws/