QSC Live Day у Києві! (19.09.19.)
Історія успіху — це коли компанія-виробник досягає позначки існування 50 років і зовсім не збирається зупинятися. Тому організатори вирішили поділитися неймовірним досвідом компанії QSC із США, яка з гаражного виробника гітарних комбо перетворилася на всесвітньо відомого постачальника професійних звукових систем та глобального інтеграційного лідера.

QSC Live Day (19.09) – потужний звуковий інтенсив для всіх причетних до професійної музичної сцени. Це продукти для прокатних компаній малого та середнього форматів, інсталяторів, звукорежисерів, музикантів і артистів, ведучих та діджеїв. На QSC Live Day було представлено ультракомпактні цифрові мікшери QSC TouchMix, бюджетні (за ціною, а не за якістю) активні акустичні системи серії CP, наступне покоління легендарних активних акустичних систем серії K.2, лінійку активних сабвуферів серії KS, потужні пасивні систем серії E, підкріплені підсилювачами GX та GXD, активну класику в 18-міліметровій фанері серії KW, неперевершену елітну серію Acoustic Performance та флагманський продукт QSC для живого звуку — активний лінійний масив KLA.

QSC Live Day провів Марк Бейлі (Mark Bailey) – директор з тренінгів з продажу QSC в Європі, Близькому Сході та Африці. В QSC з 2010 року, раніше працював з JBL у складі Harman Pro Group. Випускник електроакустики Університету Салфорда (Великобританія) Марк захистив роботи на професійні аудіо теми, включаючи розгортання лінійних масивів великого формату, а також про актуальне сприймання музики. Він працював у проектуванні специфікацій та продажах на різних майданчиках від нічних клубів, стадіонів до кінотеатрів. Тісно працював з прокатними компаніями, розуміючи необхідність ефективної рентабельності інвестицій, а також вимог щодо надійності. Процес продажу через розуміння продуктів та покупців — його захоплення.