Сім'я 360 ° або Все про щасливу сім'ю за 360 хвилин! (7.04.19.)

Майстер-клас Олени Тараріної «Сім'я 360° або Все про щасливу сім'ю за 360 хвилин!»
Pochayna Event Hall, 7 квітня


Цей тренінг був для тих: хто тільки вступає у відносини, хто в шлюбі вже багато років, хто потребує поліпшення якості відносин, хто поки самотній, але прагне зустріти свою половинку. 6 публічних психологічних експериментів, 5 навчальних відео, 4 експрес тести вашої сім'ї, 3 медитації, 2 виступи спеціальних гостей, 1 таємна практика.

Теми, які були представлені:
- Відносини з батьками: образи, брак кохання, холод у відносинах. Як побудувати контакт. Мама мене зрадила, не любила - як жити з цим?
- Я дратуюся на дитину: що потрібно знати, щоб бути хорошим батьком. Чорна і біла педагогіка: як виховувати дітей в легкості?
- «Життя зі смаком: як жити і встигати жити».
- Сила сімейного Достатку або в які сім'ї приходять гроші? Причини сімейних фінансових криз: як можуть допомогти або нашкодити чоловік і жінка?
- Стосунки чоловіка і жінки: як не втратити один одного в житті на високій швидкості. Хто насправді мій партнер і до чого він мене готує? Практика на усвідомлення призначення партнера у твоєму житті.
- Духовні закони розвитку відносин: як дозволити собі любов до себе та інших. Шлях партнерства: як його пройти в щасті та достатку?

«Реалізувати право бути щасливим - це наш обов'язок!» - Олена Тараріна