Церемонія нагородження XVІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу з журналістики «Прес-Весна на Дніпрових схилах» (17.05.19.)
17 травня у Pochayna Event Hall відбулась урочиста церемонія нагородження  переможців XVІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-Весна на Дніпрових схилах», що дала старт роботі цьогорічного триденного фестивалю.
   Тема «Прес-Весни»-2019: «Брендинг моєї країни - брендинг моєї родини». Творчі роботи юних медійників оцінювало професійне журі - журналісти-практики провідних засобів масової комунікації України, науковці та практики столичних закладів вищої освіти. Фестиваль-конкурс традиційно проходить під час святкування Днів Європи та напередодні 85-річного ювілею Київський Палац дітей та юнацтва.
 У 2019 році до Києва завітали конкурсанти з 7 країн світу та 17 регіонів України, що надіслали майже 2800 робіт. У рамках програми вони візьмуть участь у воркшопах, зустрічах та майстер-класах.
 Окрім урочистої церемонії нагородження, сьогодні відбулась вечірка «Open Air», де учасники з різних міст і країн могли поспілкуватися та презентувати себе. Адже особливо цінним для організаторів та учасників фестивалю-конкурсу є обмін досвідом, що відбувається між делегаціями конкурсантів. Також організатори підготували для гостей екскурсію «Вечірній Київ у Дні Європи». А по завершенню першого дня традиційно розпочала свою роботу започаткована Інформаційно-творчим агентством «ЮН-ПРЕС» КПДЮ редакція «ІнфоМанія», яка триватиме впродовж трьох днів.
 На учасників чекає поїздка до національного парку «Київська Русь», де конкурсанти активно працюватимуть «у полі», матимуть змогу взяти інтерв‘ю та зняти повноцінні, професійні сюжети.