VIII Міжнародний архітектурний форум (10.09.19.)
«Сила архітектури. Шлях до успішного проекту» - так звучить тема VIII Міжнародного архітектурного форуму, який відбувся 10 вересня у Почайна Івент Хол.  

Програма Форуму передбачала декілька форматів: виступи та презентації закордонних та українських експертів, які поділилися досвідом й знаннями в реалізації сучасних проектів, що відповідають вимогам часу.
Case-марафон - формат коротких презентацій технологічних розробок та нових матеріалів для створення і реалізації проектів нерухомості; панельні дискусії для обговорення найактуальніших питань в галузі архітектури.

Нововведення VIII Міжнародного архітектурного форуму - архітектурно-дизайнерський конкурс A & D: Competition, завдання якого - оцінити роботу та відзначити досягнення архітекторів і дизайнерів.  International Architecture Forum проводиться В2В-виданням Commercial Property з 2012 року. Щорічно захід збирає на своєму майданчику іноземних та українських архітекторів, дизайнерів, проектувальників, девелоперів, консультантів, виробників будівельних та оздоблювальних матеріалів, розробників технологічних рішень, представників юридичних фірм та багато інших.

Міжнародний архітектурний форум - це площадка для обміну досвідом і знаннями, ознайомлення з новими трендами, матеріалами і технологіями для застосування в створенні об'єктів нерухомості, а також для налагодження ділових контактів. У різні роки в Форумі взяли участь такі відомі зарубіжні архітектурні бюро, як RMJM, Fuksas, Eller + Eller Architekten, Leslie Jones Architecture, Ingarden & Ewý Architects, Grande Solar, SPAZZIO design, The Buchan Group, Beyer Blinder Belle, T + T Design, John Fotiadis Architect, M + A Global Architects, YEAH, Kurylowicz & Associates, Fernando Mosca Architects, CloseUp Architects, MAXWAN, MLA тощо.