Pochayna Event Hall / Афіша / 300 років української скрипкової музики за 120 хвилин
300 років української скрипкової музики за 120 хвилин

300 років української скрипкової музики за 120 хвилин

31.05.2023
19:00

Київ, метро Почайна

Проспект Степана Бандери, 23.

3 поверх ТЦ Gorodok Gallery

300 - 500 грн.
Про подію

Київську весну у Pochayna Event Hall ми завершуємо концертом класичної музики від харківського дуету віртуозів. 31 травня запрошуємо вас послухати класичні скрипкові твори у виконанні Ігоря Чернявського та Станіслава Калініна (фортепіано). 

Цей концерт – особливий, бо увиразнює шлях української музики – від першого твору для скрипки (1772 р.) до твору, що написаного у 2022, а це, власне, 300 років історії України, розказані крізь скрипкові мелодії. Музиканти представлять антологію, в якій віддзеркалюється час, де Україна співала, жила, творила, боролась, любила. Щоб стати тим, ким вона є сьогодні.

Виконавці: 

Ігор Чернявський – скрипаль із великим виконавським досвідом, соліст Харківської філармонії,  Харківського університету мистецтв із класу скрипки. У його доробку – біля 100 різноманітних програм скрипкової музики світу (соло, камерна, з оркестром). 

Станіслав Калінін – піаніст, органіст Харківської філармонії. Нещодавно саме його концертом «Героїчний орган» відкрився філармонійний сезон-2023 у Харкові. Його часто запрошують для проведення майстер-класів, як учасника концертів, фестивалів.

Як дует, Ігор Чернявський і Станіслав Калінін вперше почали виступати у 2000 році, коли здобули першу премію на конкурсі камерного виконавства у Маріуполі. Разом дует записав диски: «У струнах і органі», який містить унікальний саунд – переклад відомої класики для ансамблю скрипка-орган (транскрипції створив С.Калінін) та «Сонати і партити» Й.Баха – монографічний диск, чия інструментовка не має аналогів.

Ведуча: Юлія Ніколаєвська – музикознавця, докторка мистецтвознавства, професорка, відома просвітницькими проектами, «Piano 119», «#Impreza», «Музичні QR-коди Харкова», «Музика спротиву і надії». 

У програмі прозвучать твори М.Лисенка, Б.Лятошинського, С.Борткевича, М.Скорика, В.Сильвестрова та інших.

Тривалість концерту – 2 години, з антрактом. На локації працюватиме бар.

Коли: 31 травня, о 19:00

Де: пр-т Степана Бандери, 23, Pochayna Event Hall, зал Lounge, 3 поверх ТЦ GORODOK Gallery. 

Вартість: від 300 до 500 грн.