Pochayna Event Hall / Афіша / Charity Fashion Show
Charity Fashion Show

Charity Fashion Show

08.06.2023
19:00

Київ, метро Почайна

Проспект Степана Бандери, 23.

3 поверх ТЦ Gorodok Gallery

150 - 800 грн.
Про подію

8 червня у Pochayna Event Hall команда Ukrainian Fashion Week проведе благодійний показ шести провідних українських брендів: ELENAREVA, GASANOVA, GUDU, KSENIASCHNAIDER, LITKOVSKA, T.MOSCA.

За час війни Ukrainian Fashion Week підготував та провів 14 показів та інших професійних подій для 53 українських брендів в рамках своєї Ініціативи Support Ukrainian Fashion за кордоном.

Це буде перша модна подія за підтримки UFW у Києві за час повномасштабного вторгнення.

Зазвичай, на покази запрошують лише представників модної індустрії та клієнтів брендів, але цього разу можливість потрапити на fashion-шоу мають усі охочі.

Прибуток від продажу квитків буде перераховано на створення ургентного приймального відділення НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь».

Українські дизайнери — один із прикладів нашої незламності, впевненості у майбутньому, віри у перемогу. Сьогодні вони створюють свої колекції під звуки вибухів і повітряних тривог. Сьогодні вони шиють шовкові сукні і солдатські фліски, роблять черевички на підборах і військові берці. Ними захоплюється весь світ, а вони нагадують йому про необхідність підтримувати Україну.

Коли: 08.06, о 19:00
Адреса: пр-т Степана Бандери, 23.

Вартість квитків: від 150 до 800 грн.