Pochayna Event Hall / Афіша / ТИ – АТЛАНТИДА
ТИ - АТЛАНТИДА

ТИ – АТЛАНТИДА

28.04.2023
17:30; 20:00

Київ, метро Почайна

Проспект Степана Бандери, 23.

3 поверх ТЦ Gorodok Gallery

450-600 грн.
Про подію

Прем’єра в Pochayna Еvent Hall!

Театрально-мультімедійне шоу “ТИ – АТЛАНТИДА” від AKTERSTVO THEATRE.

Унікальний пластичний перформанс, де поєдналися вода, полотна та найбільша в Україні екранна проекція. Жодного слова. На твоїх очах оживе історія, створена красою тіла, відвертими емоціями 20 танцівників, акторів та перфомерів, візуальним контентом та проникливою музикою українських творців: Євгена Хмари, Анатолія Гренаденка, Diresh, Odara.

Атлантида – загублений, унікальний та міфічний світ, який було давно втрачено. У кожного своя Атлантида. Хтось шукає її в минулому, інші – в майбутньому, але ця історія відбувається саме зараз з кожним із нас. Ми загубили свою Атлантиду повністю або частково, і лише ми здатні її віднайти.

Вистава створює метафоричний простір чогось величного та надлюдського, міфічного та нереального, занурює нас у вигаданий світ. Навчає глядачів літати над землею та дихати під водою. Показує яку жертву несли найпросвітленіші люди Землі, та чи маємо ми понести цю жертву зараз.

Ми перенесемося в Новий вимір, який утворився завдяки чуттєвим людям Землі та величним філософам Атлантиди. Кожен представник цих світів має свій неповторний код, та тільки за їх поєднання народиться диво – ідеальна людина, згадана Да Вінчі, оспівана в міфах та легендах, бажана і довгожданна, світло та надія усього людства.

Пропонуємо тобі прислухатись до відчуттів та пройти свій власний неповторний шлях до самого себе, де ТИ вже є ідеальним та унікальним у цьому світі!

Ти – Атлантида. Світ чекає твоєї появи!

Режисер – Люся Пономаренко

Хореограф-постановник – Іван Юрків.

Музика – Євген Хмара, Анатолій Гренаденко, DIRESH, ODARA.

Тривалість вистави – 80 хвилин.

Коли: 28 квітня, о 17:30 та о 20:00.

ТИ - АТЛАНТИДА