Зали

Оберіть зал для вашого заходу щоб підібрати оптимальний для вашого формату варіант
Congress Hall
Великий зал площею 1700 кв.м. для подій різного формату та маштабу. Конференції, форуми, конгреси, виставки, а також фуршети, банкети та концерти. Можливість зонування, сцена 16*4 м, професійне звукове та світлове обладнання, проєкційна система 360. Ворота для підйому габаритних об’єктів та декорацій. Вихід на відкриту терасу.
переглянути деталі
Lounge Space
Світлий зал для конференцій, презентацій від 50 до 200 осіб. Як велкам зона фуршетом може розміщювати до 400 осіб. Має окремий вхід, доступ до парковки та 3 прилеглі гримерні кімнати.
переглянути деталі
Конференц-кімнати
Три конференц-кімнати для семінарів, воркшопів та стратегічних сесій від 10 до 45 осіб.
переглянути деталі
Gig Space 1
Зал Gig Space 1 чудово підходить під танцювальні заходи. Зал з паркетною підлогою, має дзеркальні стіни та дворядний танцювальний станок, наявні роздягальні з шафами для одягу. Має окремий вхід. Також зал підходить під невеликі навчальні заходи: майстер-класи, семінари, воркшопи.
переглянути деталі
Gig Space 2
Зал Gig Space 2 підходить для театральних вистав, вечірок, стендапів та камерних концертів. Зал прекрасно підходить для зйомок. Має окремий вхід.
переглянути деталі
Biogarden
Відкрита тераса є улюбленою локацію на кожному івенті. У теплий сезон на терсі проходять камерні концерти, вечірки, а також bbq. Загальна площа 300 м2.
переглянути деталі