Спільними зусиллями шести сотень людей у Києві вже відбувся перший Precompression: спільнота виросла і підготувалася до великого Burning Man. Восени повернувшись з США, сповнені нових вражень, досвідом і знайомствами команда вже на старті поділитися з Вами найостаннішими новинками! 

Цьогорічна тема Burning Man – “I, Robot”.
Тому що команда підібрала ідеальну локацію, стіни якої перетворяться на величезні екрани, на які кожен зможе проектувати свій багатий внутрішній світ за допомогою технічних засобів і програмного забезпечення.

Де і коли?  Захід відбудеться 3 листопада 2018 у приміщенні Pochayna Event Hall за адресою просп. Степана Бандери, 23, 3 поверх ТЦ Gorodok. Початок о 20:00.

Decompression – це завжди повернення в реальність, такий собі видих, особливо для організаторів і будівельників, для тих хто готував і прибирав, хто видобував воду, лід, вогонь і електрику. Тому ми хочемо розслабитися і зробити фокус на найменш трудомістких фізично способах самовираження: костюми, танці, а також будь-який нематеріальний арт, особливо якщо він цифровий.

Бажаєте взяти участь?
Кожен з учасників, включаючи організаторів та волонтерів, має придбати квиток на захід. Подія фінансується виключно за кошти отримані з продажу квитків. Будь яке спонсорство заборонено принципами спільноти.

З 25 жовтня по 2 листопада OMG Sale! Не пропустіть!
Подробиці та квитки за посиланням https://uburners.com/decompression-kyiv/