У Києві відбудеться третій Конгрес для роздрібного бізнесу - RETAIL EXPO 2018. 7 листопада у Києві на території Pochayna Event Hall пройде наймасштабніша підсумкова подія року для українського рітейлу - третій Конгрес Retail Expo. Організатори Malls Club і Retail Platforma запрошують представників роздрібних компаній, торгових і торгово-розважальних центрів, b2b компаній взяти участь в Конгресі Retail Expo-2018!
Гостей чекає три потоки потужного практичного контенту, мотиваційні спічі та майстер-класи від експертів роздрібного ринку, відверті talk show і дискусії з фронтменами індустрії, спеціалізована виставка рішень і технологій для рітейлу, церемонія нагородження переможців Премії Best Retail Project 2018, афтепаті.

Кожен з трьох потоків ділової програми має індивідуальну тематику. Так, перший - присвячений ефективному управлінню бізнесом в умовах гіперконкуренції; другий - про сучасним правилам успішних продажів для операційних директорів, керівників магазинами та продавців нового сервісного покоління; третій - для тих, хто хоче раз і назавжди розібратися і почати застосовувати smart-технології в бізнесі.

Ключові питання ПЕРШОГО потоку ділової програми:

Спікерами Конгресу Retail Expo-2018 стануть 50 провідних фахівців в області рітейлу, девелопменту, IT-технологій. Вже підтвердили свою участь: Томаш Вроблевські, СЕО Watsons Ukraine, Наталія Дмитренко, Директор з маркетингу Arricano Real Estate PLC, Анна Корягіна, Комерційний директор Ceetrus Ukraine, Павло Кожухар, Директор з маркетингу Domino's Pizza, Ігор Дідок, Партнер DOT_DOT Innovation, Марія Милашевич, старший аналітик споживчих ринків Східної Європи Euromonitor Intrnational, Георгій Шалдирван, Операційний директор Zeebra, Ольга Носова, директор з маркетингу Агромат, Наталія Максименко, Керівник роздробу NYX Professional Makeup, та інші експерти.

Всього Конгрес Retail Expo-2018 збере понад 500 учасників, 80% яких - представники роздрібного бізнесу.
З питань участі в Конгрес Retail Expo-2018: www.retailexpo.com.ua

Вартість участі в жовтні:
1400 грн - для представників рітейлу і ТРЦ
4500 грн - для постачальників послуг і рішень
Знижка 10% по промокодом для всіх учасників.
Щоб скористатися знижкою, введіть промокод PEH-101018 при заповненні форми реєстрації на сайті www.retailexpo.com.ua.