Свято солодкого світу України!

Виставка Sweet & Bake Ukraine Show - це єдиний живий емпіричний захід, присвячений світу тортів, десертів, карамелі, шоколаду, хліба і випічки.

Ця подія об'єднає кондитерів-професіоналів, домашніх кондитерів, кондитерів-аматорів, виробникiв, дорослих, молодь та дітей, всіх тих, хто не уявляє своє життя без солодкого та випічки. Унікальна можливість проявити себе і відкрити нові горизонти в дивовижному і багатогранному світі кондитерського мистецтва!

У рамках проекту відбудуться наступні конкурси:
- Національний відбір Чемпіонату світу з кондитерської мистецтва Coupe du Monde de la patisserie

- Чемпіонат України по Арт-класу Cake Gold Show
- Конкурс кондитерів-ентузіастів (аматорiв)"Pastry Battle"
- Конкурс "Юний кондитер"

Оцiнювати конкурс будуть професіонали-кондитери, найкращі шеф-кондитери України та Європи. В зоні виставки Ви ознайомитесь з новинками інвентарю, приладів, інноваційними інгредієнтами для виконання кондитерських виробів різної складності.

Також в рамках виставки організована гастрономічна "Ярмарка солодощів", де кондитери запропонують гостям безліч смаколиків ручної роботи. В різних зонах вiдбудеться серія рiзнобiчних конференцiй та майстер-класів, в яких Ви зможете взяти участь та ознайомиться із сучасними технiками декорування та виконання десертiв, а можливо, розкрити себе в новій цікавій професії кондитера.

Бронювання квитків за посиланням:
1)  https://docs.google.com/forms/d/1JwqRGecLihfFklMkBYlkn3IXPr97KCxb0WLaLvku7hI/edit 
або на сайті  https://kiev.karabas.com/ua/konditerska-vistavka-sweet-and-bake-ukraine-show

2) Сайт  https://www.sweetbakeukr.com/ 
3) Зустріч FB  https://www.facebook.com/events/2250929024956398/