Odara - Дарина Ковтун - українська співачка, автор пісень, фіналістка шоу Х-Фактор

Odara - Дарина Ковтун - українська співачка, автор пісень, фіналістка шоу Х-Фактор

Це перший сольний концерт, на якому Odara заспіває свої авторські пісні з однойменного альбому, а також пісні, чуттєве виконання яких на телешоу вразило глядачів телеекранів і соцмереж. Зокрема, пісня «Снег», яка має більше 12 млн переглядів на Ютюб і по сьогоднішній день викликає табуни мурах і сльози.

Невід‘ємною частиною концерту буде чоловік співачки - Євген Хмара. Тандем цієї талановитої пари завжди викликає захоплення, а виконання пісень тільки в дуеті роялю і голосу - це завжди особлива натягнута струна, яка звучить заворожуюче і потужно.

Концерт обіцяє бути ніжним, чуттєвим та душевним. На сцені буде невелика кількість музикантів та камерне світло для створення максимально інтимної і близької атмосфери.


КУПИТИ КВИТОК

На концерті вас очікує те, за чим ми дуже скучили - простота, чистота, душевність, щирість, чесність , радість зустрічі, звучання і музики; пісні , наповнені змістом та глибиною; можливість наповнитися та згадати про саме суттєве

Особливістю співачки є здатність проникати в самі глибини людської душі, її відкритість , природність та особлива ніжність виконання пісень.