Історія успіху — це коли компанія-виробник досягає позначки існування 50 років і зовсім не збирається зупинятися. Тому ми вирішили поділитися неймовірним досвідом компанії QSC із США, яка з гаражного виробника гітарних комбо перетворилася на всесвітньо відомого постачальника професійних звукових систем та глобального інтеграційного лідера.

Запрошуємо професіоналів про аудіо-індустрії на унікальні демо-дні QSC Systems та QSC Live, які заплановано на 18 та 19 вересня!

QSC Live Day (19.09) – потужний звуковий інтенсив для всіх причетних до професійної музичної сцени. Це продукти для прокатних компаній малого та середнього форматів, інсталяторів, звукорежисерів, музикантів і артистів, ведучих та діджеїв. На QSC Live Day ми представимо ультракомпактні цифрові мікшери QSC TouchMix, бюджетні (за ціною, а не за якістю) активні акустичні системи серії CP, наступне покоління легендарних активних акустичних систем серії K.2, лінійку активних сабвуферів серії KS, потужні пасивні систем серії E, підкріплені підсилювачами GX та GXD, активну класику в 18-міліметровій фанері серії KW, неперевершену елітну серію Acoustic Performance та флагманський продукт QSC для живого звуку — активний лінійний масив KLA.

QSC Live Day проведе Марк Бейлі (Mark Bailey) – директор з тренінгів з продажу QSC в Європі, Близькому Сході та Африці. В QSC з 2010 року, раніше працював з JBL у складі Harman Pro Group. Випускник електроакустики Університету Салфорда (Великобританія) Марк захистив роботи на професійні аудіо теми, включаючи розгортання лінійних масивів великого формату, а також про актуальне сприймання музики. Він працював у проектуванні специфікацій та продажах на різних майданчиках від нічних клубів, стадіонів до кінотеатрів. Також тісно працював з прокатними компаніями, розуміючи необхідність ефективної рентабельності інвестицій, а також вимог щодо надійності. Процес продажу через розуміння продуктів та покупців — його захоплення, і він по-справжньому оцінить шанс поспілкуватися під час перерв. Він навіть вип’є трохи горілки з вами - але лише після того, як він закінчить презентації ;)

Місце проведення — футуристичний Pochayna Event Hall, найдосконаліший майданчик для бізнес-івентів. Але навіть він має свої обмеження щодо кількості учасників, тому ми рекомендуємо пройти реєстрацію на QSC Demo Days уже зараз.

Як відомо, участь у заходах від РеалМюзік є безкоштовною (і неймовірно корисною), але тільки за умови попередньої реєстрації за посиланням:
https://forms.gle/VqBtfzZHxrJQdRXP9

Ми цінуємо ваш час і не робимо нудних презентацій. Наші івенти – це справжні шоу, насичені потужною інформацією для розвитку вашого бізнесу. Переглянути фотозвіти з попередніх заходів і переконатися в цьому ви можете на Facebook-сторінці Realmusic PRO.