«Сила архітектури. Шлях до успішного проекту»
- так звучить тема VIII Міжнародного архітектурного форуму, який проводиться виданням Commercial Property. Захід відбудеться 10 вересня 2019 року в Києві в Pochayna Event Hall. Реєстрація відкрита!


Програма Форуму передбачає декілька форматів: виступи та презентації закордонних та українських експертів, які поділяться досвідом й знаннями в реалізації сучасних проектів, що відповідають вимогам часу.
Case-марафон - формат коротких презентацій технологічних розробок та нових матеріалів для створення і реалізації проектів нерухомості; панельні дискусії для обговорення найактуальніших питань в галузі архітектури.

Нововведення VIII Міжнародного архітектурного форуму - архітектурно-дизайнерський конкурс A & D: Competition, завдання якого - оцінити роботу та відзначити досягнення архітекторів і дизайнерів. Деталі будуть озвучені додатково. Слідкуйте за оновленнями!

Міжнародний архітектурний форум / International Architecture Forum проводиться В2В-виданням Commercial Property з 2012 року. Щорічно захід збирає на своєму майданчику іноземних і українських архітекторів та дизайнерів, проектувальників, девелоперів, консультантів, виробників будівельних та оздоблювальних матеріалів, розробників технологічних рішень, представників юридичних фірм та галузевих організацій, органів влади, тощо. 

Міжнародний архітектурний форум - це площадка для обміну досвідом і знаннями, ознайомлення з новими трендами, матеріалами і технологіями для застосування в створенні об'єктів нерухомості, а також для налагодження ділових контактів. У різні роки в Форумі взяли участь такі відомі зарубіжні архітектурні бюро, як RMJM, Fuksas, Eller + Eller Architekten, Leslie Jones Architecture, Ingarden & Ewý Architects, Grande Solar, SPAZZIO design, The Buchan Group, Beyer Blinder Belle, T + T Design, John Fotiadis Architect, M + A Global Architects, YEAH, Kurylowicz & Associates, Fernando Mosca Architects, CloseUp Architects, MAXWAN, MLA тощо..

Організатор,  Партнер, Premium Mineral Water, Освітній партнер.

З питань участі у діловій програмі Форуму, придбання квитків та спонсорства:
+38 063 641 53 18
y.adeyeva@c-p.com.ua

+38 099 932 85 46
i.nasilnyeva@c-p.com.ua

+38 097 265 04 36
v.sahno@c-p.com.ua